Szakképzett, gyakorlott virágkötőt felveszünk!

Ügyes, udvarias, kreatív munkatársat keresünk kis csapatunkba! Tel:+3670/231-4574

Pilisvörösvárra keresünk gyakorlattal rendelkező virágkötőt!

Cégünk továbbfejlődése miatt keresünk 2 új munkatársat

VIRÁGKÖTŐ -ELADÓ  munkakörbe.

Feladata: virágkötészet, kiszolgálás és minden, ami egy virágüzletben szükséges.

Elvárások:

  • Szakképesítés
  • Több éves szakmai gyakorlat
  • Egyedüli munkavégzés
  • Csapatban való munkavégzés
  • "B" kategóriás vezetői engedély előny, de nem feltétel
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Megfelelő, jó fizetés (személyesen egyeztetve)
  • Bejelentett állás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Kreatív célokat beteljesítő csapatmunka

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár, városközpont

Munkaidő: 2 nap munka (8:00-18:00) 2 nap szabad

Munkába állás kezdete: Személyes találkozást követően -AZONNAL-

Szentesi Péter

Pierre Flower Shop Kft

Ügyvezető/tulajdonos

+3670/231-4574

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 2
Heti: 2
Havi: 19
Össz.: 4 171

Látogatottság növelés
Oldal: Virágkötői állás Pilisvörösvár